Lütfen Bekleyiniz...

Robotik Kodlama Kursu


ROBOTİK KODLAMA KURSU

7-15 YAŞ ROBOTİK KODLAMA EĞİTİMİ MÜFREDATI ;

- Kodlama 1 ay toplam 8 saat
- Robotik 1 ay toplam 8 saat
- 3D tasarım 1 ay toplam 8 saat
- Arduino 1 ay toplam 8 saat

Eğitimlerimiz haftada 2 saat ayda toplam 8 saat olarak veriliyor.

1. Ay Kodlama ile başlıyoruz.Scrach diye bir programımız var Çocuklar bilgisayarda kod yazmayı öğreniyor ve  kendi dijital oyunlarını programlıyor.

2. Ay Bir robot üretip robotu peogramlarlar yani çizgiyi takip et,engeli görünce yön değiştir gibi kodluyorlar ve ay sonunda robotlara futbol maçı yaptırıyorlar.

3. Ay da 3 boyutlu çizim yapmayı yapmayı öğreniyorlar.Kendi gece lambalarını tasarlıyorlar sonrasında 3 boyutlu  yazıcıdan kalıpları alıyorlar içine elektronik sistem döşeyip kendi gece lambalarını üretmiş oluyorlar.

4. Ay da Ardunıo eğitimi veriyoruz. Ardunıo dediğimiz Mbot robotlarımızın içinde bulunan anakartlarımız var bilgisayardan anakarta  kodlar yazarak robotlarını programlıyorlar.

Sonrasında devam etmek isteyen olursa yine her ay proje üreterek devam ediyoruz

İlk ay kodlama ile çocuklar bilgisayar programlamayı öğrenir ve kendi digital oyunlarını programlarlar ikinci ay 1 robot üretip robotu peogramlarlar ve ay sonunda robotlara programlayarak futbol maçı yaptırırlar

3. Ay 3 boyutlu çizim yapmayı öğrenirler ve tasarladıkları gece lambasını 3D yazıcıdan 3 boyutlu olarak alırlar içerisine lektronik sistem döşerler ve kendi gece lambalarını üretmiş olurlar.

 

BeylikDüzü Şube Adres         : Beylükdüzü Cumhuriyet mah. metrobüs durağı 2299. Sokak ARENA Rezidans K:1 No:25

İrtibat TEL : 0541 308 97 91 ZEHRA Hanım...

Robotik Kodlama Kursu | MikroAkademi Beylikdüzü Büyükçekmece Esenyurt Hadımköy kıraç Esenkent beykent robotik kodlama eğitmen eğitimi kursu eğiticinin eğitimi kursu

Robotik Kodlama Kursu, Robotik Kodlama Kursu istanbul, Robotik Kodlama Kursu fiyatları, Eğiticinin eğitimi kursu